مهر جوانان ( هاست کمکی )

تسلیت

سرکار خانم هاجر خانجانیان درزی درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت می گوییم.


اخطاریه نسبت به عدم پرداخت حق السهم هزینه اجراء

از اعضاء محترمی که تا کنون نسبت به پرداخت حق السهم سه میلیونی خود اقدام نکرده اند خواهشمند است تا نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند چرا که پیشرفت پروژه منوط به همکاری جمعی می باشد و بدون این همکاری ضرر و زیان تأخیر هر عضو شامل همه اعضاء می گردد و به همین دلیل با توجه به قوانین و تعهدات گرفته شده ،از اعضایی که نسبت به پرداخت حق السهم اقدام ننمایند خسارت روزانه تأخیر به مبلغ 000/000/1 ریال گرفته خواهد شد.

 

با تشکر


تسلیت

جناب آقای رضا فرزانه کناری درگذشت پدر عزیزتان ، عزیز از دست رفته جناب آقای رحمت فرزانه کناری را به شما و خانواده محترم تسلیت می گوییم .


تبریک

کسب رتبه یک دکترا توسط مهندس عباس آیاتی فرد بازرس شرکت را به ایشان و خانواده محترم تبریک عرض می نماییم ، امید است تا در تمام امور موفق باشید.


بازدید از اسناد مالی

با سلام خدمت اعضاء محترم

خوشبختانه با شکایت و غرض ورزی چند تن از دوستان از جانب اداره راه و شهرسازی و اداره کل تعاون مجدداً  اسناد مالی شرکت، دلایل افزایش هزینه، قرارداد ها، نحوه قراردادها، امتیاز بندی، اخراجی ها و انصرافی ها ... بررسی گردید.

به هر نوع امیدواریم آن دوستانی که همیشه ساز مخالف میزنند به آنها اثبات شده باشد که پروژه در منطقی ترین حالت ممکن در حال ساخت است و هیأت مدیره با هر شکایتی حقانیت و درستی کارهای انجام شده اش بیشتر اثبات می گردد. و این امر همشه مثبت گرفته می شود چون اگر حداقل یک عضو شاکی به درستی کار ایمان پیدا کند مطمعناً یک امتیاز برای کل تعاونی می باشد و در کار به شکل تعاونی تمام این عدم همکاری های بعضی از اعضا قابل پیش بینی بود و تنها دلیل ادامه روند مثبت پروژه را میتوان اعضاء متعهد و با وجدان آگاه دانست که همواره حمایت خود را نشان داده اند و همچنین اراده هیأت مدیره در اتمام این پروژه وگرنه امروز پیشرفت پروژه اینجا نبود که الآن هست ( در واقع امروز این دوستان برای داشتن یک واحد در یک برج و پرداخت کمترین هزینه نمی جنگیدن بلکه برای چند ستون و پروژه نیمه کاره و ثرمایه از دست رفته افسوس می خوردن) و اگر قرار بود با این حرفها از بار مسئولیت شانه خالی کنیم زودتر از این حرفها عطایش را به لقایش می بخشیدیم.

 

" و من الله التوفیق "


سال نو مبارک

فرا رسیدن نوروز ایام همدلی و شادی را تبریک و شاد باش می گوییم امید است تا در سال پیش رو ایام خوشی در کنار خانواده محترم داشته باشید.

با تشکر


پایان مهلت ارائه لیست امتیاز بندی

احتراما با توجه به بی توجهی بعضی از اعضا در ارائه به موقع لیست امتیاز بندی شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۲۶ آخرین مهلت مراجعه ، دریافت و ارائه لیست می باشد.
مراجعه جهت دریافت لیست امتیاز بندی

از اعضاع محترم خواهشمند است هر چه سریع تر جهت دریافت لیست امتیاز بندی خود به دفتر پروژه مراجعه نمایند تا پس از بررسی و تایید در هفته آینده نسبت به قرعه کشی واحد ها اقدام نماییم .

با تشکر


تغییر اجرای سقف از موزاییک به سرامیک

سلام

با توجه به پیشنهاد بعضی از اعضاء و نظر مساعد هیأت مدیره سقف پروژه از موزاییک به سرامیک تغییر پیدا کرد و مقداری هزینه اضافه در این بخش داریم، امیدواریم نظر همه اعضا در این خصوص مساعد باشد چون هم به زیبایی پروژه افزوده می شود و هم از نظر ایزوله کردن سقف گزینه بسیار خوبی می باشد.

 

 

با تشکر


بسته شدن قرارداد ساخت پنجره و درب تراس ها

با سلام خوشبختانه قرارداد ساخت پنجره ها توسط پیمانکار بسته شد.

مارک پروفیل: دیوا

بازشو: تک حالته 

یراق: GU BKS آلمان

گاز: آرگون

شیشه: سفید معمولی

البته با توجه به نظر سازمان مارک اورتا مورد تأیید بود اما با توجه به تحقیقات بعمل آمده از پروژه های اجرایی، ظاهراً در عمل کارایی مطلوب را نداشته و نارضایتی هایی هم داشته است از این رو هیأت مدیره پیشنهاد مارک دیوا را داده و به ناچار مقداری افزایش قیمت در این بخش را داریم، البته لازم به ذکر می باشد که درب تراسها نیز از آلمینیوم معمولی به دو جداره تغییر پیدا کرده و در واقع پروفیل در و پنجره هر دو از مارک دیوا و دو جداره با گاز آرگون می باشد.

 

با تشکر

محمد نانوا کناری

 


گزارش تخلف
بعدی